Diamond Point
Geelgouden koord armband Closed Forever
Sieraden zijn ook voor heren een belangrijk onderdeel van de outfit. Bij de Bijenkorf vind je een uitgebreid assortiment met stoere schakelarmbanden, fijne kettinkjes en schitterende ringen. Laat je inspireren door topmerken als Fossil, Buddha to Buddha en Diesel.
Geelgouden koord armband Closed Forever
Cassandre wikkelarmband van kalfsleer met logo
Schakelarmband DX1577040
Ben Mini schakelarmband van zilver

Bekijk de selectie
Permanent Venetian armband van zilver
Thin Lennox Jasper ring verguld
Oval D Logo ring DX1665040
George Mini armband van gevlochten leer
Venetian XS Twist armband van zilver
George Small ring van zilver
Julius zegelring van zilver
Ben armband van leer
Komang armband van gevlochten leer
D Logo ketting DX1689040
D Logo armband DX1691040
Machine armband JF04964040
Armband JUMB06104JWYGS
Armband JUMB06011JWSTS
Parelketting JUMN04068JWSTWIT-U
Edwin/Ben Small schakelarmband van zilver
Everett armband van geweven leer JF05023040
Machine ketting van leer JF05006040
D Logo armband DX1690040
Armband EGS3291001
Schakelarmband JF04138998
Ketting DX1156040

WHAT'S COOKING IN FASHION?
Comfortabel de kerst door: ontdek onze 10 casual essentials voor tijdens de feestdagen
Ontdek de items