Buddha to Buddha
Stacking Ring Katja Twist Zilver
Sieraden zijn ook voor heren een belangrijk onderdeel van de outfit. Bij de Bijenkorf vind je een uitgebreid assortiment met stoere schakelarmbanden, fijne kettinkjes en schitterende ringen. Laat je inspireren door topmerken als Fossil, Buddha to Buddha en Diesel.
Stacking Ring Katja Twist Zilver
Permanent schakelarmband van zilver
Barbara schakelarmband van zilver
Armband DX1535040
Armband met kralen JF04413040
Ketting DX1626040

Bekijk de selectie
Wikkelarmband van leer JF04703998
Knox ring JF04824001
Ellis armband JF04982998
Barbara ketting van zilver
Stacking Ring Barbara Mix Zilver
George Mini armband van gevlochten leer
The Batul schakelarmband van zilver
Schakelketting met logo DX1549040
Asymmetrische zoetwaterparel ketting
Knox armband JF04884040
Schakelarmband met logo DX0966040
Ketting DX1635931
Oval D armband met logo DX1611931
Vintage Casual schakelketting met hanger JF03996040
Armband van leer met kralen JF84196040
Ben Mini armband van zilver
Witgouden koord armband, 0.04 ct zwarte diamant, Timeless Treasures
Venetian armban van zilver
Ben Mini armband van zilver
Ben XS schakelarmband van zilver
Ketting van zilver met hanger
Barbara armband van zilver met zoetwaterparel
Nathalie Small ring van zilver
Ellen wikkelarmband van gevlochten leer
Nathalie ring verguld
Arden armband JF04825040
Ketting met hanger JF04401040
D Logo ring van zilver DL1365040
Diesel Font ring DX1613710
Witgouden ring Wedding
Barbara bangle van zilver

WHAT'S COOKING IN FASHION?
Comfortabel de kerst door: ontdek onze 10 casual essentials voor tijdens de feestdagen
Ontdek de items