Prada
Armband van leer met logo
Sieraden zijn ook voor heren een belangrijk onderdeel van de outfit. Bij de Bijenkorf vind je een uitgebreid assortiment met stoere schakelarmbanden, fijne kettinkjes en schitterende ringen. Laat je inspireren door topmerken als Fossil, Buddha to Buddha en Diesel.
Armband van leer met logo
Jewelry armband JF04984040
Ketting DX1625040
Kralenarmband JF04820710
Harlow schakelarmband JF04697040
Schakelarmband met logo DX1445040
Wikkelarmband van leer JF87354040

Bekijk de selectie
Ben schakelarmband van zilver
Nathalie Mini schakelarmband van zilver
Ketting met hanger DX1143040
Runway bangle DX1660710
Diesel Font ring met logo DX1612060
Drew schakelarmband JF04164040
Geelgouden ring Wedding
Nurul XS ring van zilver
Stacking Ring Nathalie Zilver
Ben XS Slang ring van zilver
D Logo ketting DX1672040
Armband met logo JF04411040
Schakelarmband met logo DX1338040
Kralenarmband met edelsteen JF02887040
Diamonds by the Yard Single ketting van 18 karaat geelgoud met diamant 18852
Vintage Casual armband van leer en halfedelsteen JF03118040
Venetian Mini Twist armband van zilver
Oval D Logo ketting DX1644040
Armband DX1151040
Armband met logo JUMB01314JWSTBKS
Steel schakelarmband DX1476040
Wikkelarmband van gevlochten leer JF00510797
Esther Mini schakelarmband van zilver
Armband van leer JF03323040
Barbara Mini Dual ring van zilver
Spirit Bead Mix kralenarmband met edelsteen
Barbara schakelarmband van zilver
Venetian armband van zilver
Jewelry armband JF04985040

WHAT'S COOKING IN FASHION?
Comfortabel de kerst door: ontdek onze 10 casual essentials voor tijdens de feestdagen
Ontdek de items