GUESS
Armband JUMB05000JWYGT-U
Sieraden zijn ook voor heren een belangrijk onderdeel van de outfit. Bij de Bijenkorf vind je een uitgebreid assortiment met stoere schakelarmbanden, fijne kettinkjes en schitterende ringen. Laat je inspireren door topmerken als Fossil, Buddha to Buddha en Diesel.
Armband JUMB05000JWYGT-U
Machine armband JF04950040
D Logo armband DX1663040
Tiffany HardWear Double Link ketting van 18 karaat geelgoud met diamant 84802

Bekijk de selectie
Geelgouden ring Wedding
Knox armband JF04918040
Ring met logo DX1618931
Witgouden koord armband, 0.10ct diamant, Timeless Treasures
Lotus parelketting verguld
Ellen XS ring van zilver
Ellen armband van zilver
Witgouden koord armband, 0.04 ct diamant, Timeless Treasures
Barbara Mini Pearl ketting verguld
Julius schakelarmband van zilver
Machine armband van leer JF04941040
George XS ketting van zilver
Everett armband JF04988040
Drew armband JF04851998
Diamonds by the Yard schakelarmband van 18 karaat roségoud met diamant 68054
Triple Mini ring van zilver
Barbara Double ring van zilver
Nathalie Small ring
Witgouden koord armband, 0.10 ct diamant, Timeless Treasures
Venetian Twist ring van zilver
Ellen Mini schakelketting van zilver
Chain Big schakelarmband van zilver
George XS schakelketting van zilver
Oval D ketting DX1716040
Armband DX1714040
Diesel Font ketting DX1695040
D Logo ring DX1693040
Everett armband JF04949040
Schakelketting met logo DX1446040

WHAT'S COOKING IN FASHION?
Comfortabel de kerst door: ontdek onze 10 casual essentials voor tijdens de feestdagen
Ontdek de items