Buddha to Buddha
Julius schakelarmband van zilver
Draag een subtiele armband voor overdag en een opvallend ontwerp voor feestelijke gelegenheden. Merken als Anna + Nina, Casa Jewelry en Diamond Point ontwerpen armbanden in uiteenlopende stijlen. Zo vind je schakelarmbanden, bedelarmbanden en kralenarmbanden bij de Bijenkorf van hoogwaardige materialen zoals geelgoud, zilver en witgoud.
Julius schakelarmband van zilver
Premium armband verguld MKJ8710710
Premium armband MKJ8701040
Merrit armband met parelmoer JF05033791
D Logo armband DX1691040
Sterling armband van zilver JFS00633040
Sofie bangle SKJ1811040
Heritage schakelarmband JF04349998

Bekijk de selectie
Tfs Glossy bangle
Matrix armband van zilver
Matrix bangle met kristal
Una armband met kristal
Symbolica bangle met kristal M
Meteora bangle met kristal M
Juliette armband verguld
Juliette armband verguld
Chipette armband verguld
Colette armband verguld
Pebbles Satin armband verguld
Drop S Satin armband verguld
Drop S Shiny armband verguld
Noblesse S armband verguld
Armband van leer met logo
Armband van leer met logo
Armband JUBB06422JWYGOGS
Bangle met kristal JUBB06401JWYGS
Armband JUBB06390JWRHS
Armband JUBB06388JWYGS
Armband JUBB06355JWYGS
Armband JUBB06274JWYGS
Moderne Ikon armband SKJ1912710
Premium armband MKJ8650040
Harlow armband JF04995998
Tiffany HardWear Medium wikkelarmband van sterling zilver met parels 57569
Small wikkelarmband van sterling zilver met zoetwaterparel en diamant 29578

WHAT'S COOKING IN FASHION?
Maak je feestelijke look compleet met stralende accessoires: van kleurrijke edelstenen tot dierlijke details
Ontdek de trends