Casa Jewelry
Jolie armband verguld
Draag een subtiele armband voor overdag en een opvallend ontwerp voor feestelijke gelegenheden. Merken als Anna + Nina, Casa Jewelry en Diamond Point ontwerpen armbanden in uiteenlopende stijlen. Zo vind je schakelarmbanden, bedelarmbanden en kralenarmbanden bij de Bijenkorf van hoogwaardige materialen zoals geelgoud, zilver en witgoud.
Jolie armband verguld
Pebbles Satin armband van zilver
Drop S Shiny armband van zilver
Minou XL armband van zilver
Snoepie parelarmband verguld
Padova armband verguld
Garda Parel armband verguld
Noblesse S armband van zilver

Bekijk de selectie
Armband JUBB06462JWYGS
Bangle JUBB06401JWRHS
Armband JUBB06388JWRHS
Armband JUBB06358JWYGS
Armband JUBB06288JWYGS
Armband JUBB06246JWYGS
Armband JUBB06194JWYGS
Moderne Glitz armband SKJ5021710
Jewelry armband JF05005710
Harlow armband JF04994998
Diesel Font armband DX1732040
Armband DX1726040
D Logo armband DX1690040
Premium armband MKJ8590040
Heritage schakelarmband JA7273040
Armband met zirkonia 23111ZY
Armband verguld 23113ZY
Armband verguld 23112ZY
Armband van zilver 23109ZI
Armband met zirkonia 23108ZY
Bangle met zirkonia 23101ZY
Armband 23088YP
Armband verguld 23069ZY
Armband verguld 23052ZY
Classica bangle met kristal
Idyllia armband met kristal
Constella armband met imitatieparel M

WHAT'S COOKING IN FASHION?
Maak je feestelijke look compleet met stralende accessoires: van kleurrijke edelstenen tot dierlijke details
Ontdek de trends