Swarovski
Teddy schakelarmband met kristal
Draag een subtiele armband voor overdag en een opvallend ontwerp voor feestelijke gelegenheden. Merken als Anna + Nina, Casa Jewelry en Diamond Point ontwerpen armbanden in uiteenlopende stijlen. Zo vind je schakelarmbanden, bedelarmbanden en kralenarmbanden bij de Bijenkorf van hoogwaardige materialen zoals geelgoud, zilver en witgoud.
Teddy schakelarmband met kristal
Premium armband MKJ8675710
Jewelry armband JF04866710
Premium armband met zirkonia MKC1715CZ040
Kristal Figaro armband verguld

Bekijk de selectie
Malachite Dreams armband verguld
Armband 23094ZY
Constella bangle met kristal
Matrix armband met kristal M
Meteora bangle verguld L
Matrix armband met kristal L
Class M Satin bangle verguld
Zizanie bangle verguld
Liane bangle verguld
Claire bangle verguld
Chunky Coffee Bean schakelarmband
Armband met zoetwaterparel
Nano Gem Station armband S verguld
Dubble Swirl bangle
Geelgouden armband, 0.12 ct groene tourmalijn, Joy
Witgouden koord armband, 0.10 ct diamant, Timeless Treasures
Geelgouden bangle (M)
Matrix armband met kristal L
Twisted Treasure armband
Christal Heart armband met kristal
Bamarante armband verguld
Ellis bangle JF05000710
Sutton armband JA7327710
Ellis armband JF04980040
Premium armband van zilver MKC1842040
Sutton armband JF04959710
Ellis armband verguld JA7306710
Heritage armband JA7244040
Ambre Kristal armband verguld
Bangle 23071ZT
Matrix armband met zirkonia M
Symbolica armband met kristal M
Tutti Frutti armband verguld
Jada schakelarmband verguld
shaped bangle verguld
Esther XS schakelarmband van zilver

WHAT'S COOKING IN FASHION?
Maak je feestelijke look compleet met stralende accessoires: van kleurrijke edelstenen tot dierlijke details
Ontdek de trends