Skagen
Moderne Glits ketting met zirkonia SKJ1923791
Een ketting geeft de finishing touch aan je outfit: of het nu een parelketting of een statement piece is. Steel de show met een gouden of zilveren ketting of zet de toon met een fashionable choker. Eén ding is zeker: met een collier kun je alle kanten op.
Moderne Glits ketting met zirkonia SKJ1923791
Merrit ketting met parelmoer JF05029791
Sutton ketting JF04962710
Sorrento ketting verguld
Tiffany HardWear Small Double Link ketting van 18 karaat geelgoud 84799

Bekijk de selectie
Diamonds by the Yard Single ketting van 18 karaat geelgoud met diamant 18853
Hot Drops ketting verguld
Ketting met zirkonia 34147ZY
Ketting met zirkonia 34143ZY
Ketting 34116BR
Ketting van zilver 3830SI
Mesmera ketting verguld
Pebbles Max Satin ketting verguld
Misti schakelketting verguld
Bambou choker verguld
Ketting van 14 karaat geelgoud 3210YLB
Ketting van 14 karaat geelgoud met malachiet 3204YMA
Ketting van 14 karaat geelgoud 3121YGO
Little Flower ketting van zilver
Love Note ketting verguld
Geelgouden collier Rivièra
Geelgouden collier witte zoetwaterparel Rivièra
Ketting verguld MKC1208AN791
La Mer Small ketting verguld
Geelgouden collier, 0.25 ct diamant, Starlight
Cheetah ketting van 14 karaat geelgoud
Monaco ketting verguld
Ketting E van 14 karaat geelgoud 3155YGO_E
Sunburst ketting S verguld
Premium ketting verguld MKJ8716710
Sutton ketting met zirkonia JF05036998
Sutton ketting met zirkonia JF05021710
Sutton ketting met zirkonia JA7337710
D Logo ketting DX1741040
Premium ketting verguld MKJ8672710
Harlow ketting JF04992998
Ketting met hanger JF04848710
Premium ketting MKJ841800040

WHAT'S COOKING IN FASHION?
Maak je feestelijke look compleet met stralende accessoires: van kleurrijke edelstenen tot dierlijke details
Ontdek de trends