Diamond Point
Witgouden jasseron collier Timeless Treasures (50cm)
Een ketting geeft de finishing touch aan je outfit: of het nu een parelketting of een statement piece is. Steel de show met een gouden of zilveren ketting of zet de toon met een fashionable choker. Eén ding is zeker: met een collier kun je alle kanten op.
Witgouden jasseron collier Timeless Treasures (50cm)
Solitaire ketting M verguld
Las Ramblas ketting van 14 karaat geelgoud
Stilla ketting met zirkonia
Farah choker verguld
Barbara Mini Pearl ketting verguld
Ligne ketting verguld
Lido ketting verguld

Bekijk de selectie
Ketting van 14 karaat geelgoud 3200YGP
George XS ketting van zilver
Ketting met kristal JUBN04593JWYGT-U
Sofie Sea Glass ketting SKJ1907040
Sadie ketting met hanger JF04856710
Parelketting 34112YP
Millenia ketting met kristal
Matrix ketting met zirkonia
Matrix set van ketting en oorknopjes met kristal
Meteora ketting met kristal
Dextera ketting met kristal
Ketting van 14 karaat geelgoud 3210YTB
Ketting van 14 karaat geelgoud met zirkonia 3205YZI
Ketting van 14 karaat geelgoud met zirkonia 2255YGO
Ketting van 14 karaat geelgoud 3065YZI
Teardrop ketting
Witgouden anker collier Timeless Treasures (42cm)
Witgouden venetiaans collier Timeless Treasures (40cm)
Circles ketting
Witgouden hanger met collier, 0.14 ct diamant, Enchanted
Liquid ketting van zilver
Witgouden hanger, 0.22 ct diamant, Petite Romance
Geelgouden hanger, 1.37 ct kwarts, Fiësta
Gouden collier, 0.30 ct diamant, Enchanted
Geelgouden collier, 0.19 ct diamant, Petite Romance
Ketting met hanger verguld
Ellen Mini schakelketting van zilver
Clover ketting S verguld
Ketting A van 14 karaat geelgoud 3155YGO_A
Sorel ketting verguld
Sparkling Clover ketting S verguld
George XS schakelketting van zilver
Oval D ketting DX1716040
Diesel Font ketting DX1695040
Sadie ketting JF04927040
Premium ketting verguld MKJ8546931
Jewelry ketting met hanger JF04865710
Ketting met hanger JF04839710
Ketting met hanger JF04846710
Ketting SKJ1866710

WHAT'S COOKING IN FASHION?
Maak je feestelijke look compleet met stralende accessoires: van kleurrijke edelstenen tot dierlijke details
Ontdek de trends