Michael Kors
Premium bangle MKJ8695710
De Bijenkorf biedt een uitgebreid assortiment aan de meest exclusieve en stijlvolle sieraden. Het aanbod varieert van prachtige oorbellen tot luxe trouwringen verrijkt met edelstenen en gouden kettingen. Of kies jij liever voor een armband? Naast damesarmbanden bieden we ook armbanden voor heren.
Premium bangle MKJ8695710
Premium ketting verguld MKJ8692710
Premium armband verguld MKJ8690710
Premium armband MKJ8687710
Sutton armband met hanger JF05035040
Merrit armband JF05032710

Bekijk de adventskalender
Enkele oorknopje DX1748040
Diesel Font ketting met hanger DX1745040
D Logo oorringen DX1739040
Diesel Font ketting DX1738040
Schakelarmband verguld 4859SY
Harper Slim bangle
Geelgouden oorsieraden, 0.73 ct gele saffier, Eden
Cloud Hoop oorstekers
Stowit sieradendoos 26 x 22 cm
Terrace Jewelry Tray sieradenhouder 25,5 x 17,5 cm
Book Box sieradendoos met panterprint
Wavy sieradendoos 10 cm
Ferris sieradendoos 24 cm
Tosca sieradendoos 12,5 x 10 cm
Dachsie ringenhouder 6 cm
Maisie Sieradendoosje Parelmoer
Sieradendoos
Julia Bamboo sieradenhouder 35 cm
Tesora sieradendoos 13 cm
Tower sieradendoos 10 x 9 cm
Ferris sieradenhouder 19 cm
Colour Storage sieradendoos 23,2 cm x 16,1 cm
Frida Bamboo sieradenhouder 30 cm
Ali Cat ringenhouder 5 cm
Book Box sieradendoos
Gaia XS horloge ORCGSG-OR04
Sieradendoos met bloemenprint en uitneembaar etui
Ring Box L opberger
Colour Storage sieradendoos 23,2 cm x 16,1 cm
Bailey sieradendoos
Ravioli sieradendoos 13 x 13 cm
Ballerina sieradendoos met muziek
Book Box sieradendoos

WHAT'S COOKING IN FASHION?
Maak je feestelijke look compleet met stralende accessoires: van kleurrijke edelstenen tot dierlijke details
Ontdek de trends