LOTT. gioielli
Zaylee oorstekers verguld
De Bijenkorf biedt een uitgebreid assortiment aan de meest exclusieve en stijlvolle sieraden. Het aanbod varieert van prachtige oorbellen tot luxe trouwringen verrijkt met edelstenen en gouden kettingen. Of kies jij liever voor een armband? Naast damesarmbanden bieden we ook armbanden voor heren.
Zaylee oorstekers verguld
Witgouden koord armband, 0.10ct diamant, Timeless Treasures
Bangle (S) Timeless Treasures
Geelgouden hanger 0.09 ct diamant Queen Bee
Roségouden solitair groeibriljant ring, 0.11 ct. 0.11 ct diamant Groeibriljant
Ketting met hanger verguld
Pavé Everyday Medium oorringen MB0192
Heritage schakelarmband met glassteen JF04525710

Bekijk de selectie
Tan Line armband verguld
Geelgouden ring, BOLD
Geelgouden schakel collier Timeless Treasures 45 cm
Geelgouden collier met 0.03 ct diamant, Marigold
Geelgouden collier Timeless Treasures 45 cm
Oorringen verguld
Spirit Bead Mix kralenarmband met edelsteen
Double Plain ketting van zilver
Ellis ring JF05001710
Ellis armband verguld JA7294791
Double Charm satin oorstekers verguld
Creole Oval oorringen van zilver
Daan oorhangers verguld
Rectangle Frame oorstekers
Ketting van 14 karaat geelgoud 3010YGO
Stilla ketting met zirkonia
Constella ketting met hanger
Tennisarmband van 14 karaat witgoud, 2.00 ct diamant
Caftan bangle
Ring van 14 karaat geelgoud met zirkonia 1260YZI
Blush van 14 karaat geelgoud met topaas 1242YLB
Enamel C ketting
Merrit armband JF04937791
Premium oorstekers MKJ8560040
Premium ketting MKJ8546040
Premium armband verguld MKC1828710
Premium ketting verguld MKJ8502710
Ketting JF04909040
Ketting met hanger JF04844710
Metamorph schakelketting DX1582040
Holly oorhangers verguld
Bamboo ketting
Comete Ribbel oorclips verguld
Sanremo ketting verguld
Lierre Strik broche verguld
Sublima oorringen met kristal
Una ring verguld 58
Dextera armband mert kristal M
Millenia ketting met hanger

WHAT'S COOKING IN FASHION?
Maak je feestelijke look compleet met stralende accessoires: van kleurrijke edelstenen tot dierlijke details
Ontdek de trends