Diamond Point
Geelgouden ring, 0.35 ct diamant, Wedding
De Bijenkorf biedt een uitgebreid assortiment aan de meest exclusieve en stijlvolle sieraden. Het aanbod varieert van prachtige oorbellen tot luxe trouwringen verrijkt met edelstenen en gouden kettingen. Of kies jij liever voor een armband? Naast damesarmbanden bieden we ook armbanden voor heren.
Geelgouden ring, 0.35 ct diamant, Wedding
Geelgouden ring 0.04 ct topaas Joy
The Gia oorstekers verguld
Barbara ketting van zilver
Barbara Mini Dual ring van zilver
Jewelry oorringen met hanger JF04859710
Witgouden hanger, 0.22 ct diamant, Petite Romance
Gouden armband Timeless Treasures

Bekijk de selectie
Barbara Mini Pearl armband verguld
Chain Big schakelarmband van zilver
Premium ketting MKJ835500040
Kariana bangle SKJ1124040
Creole oorringen verguld
Constella oorstekers met kristal
Sunrise Aqua Chalcedony ketting verguld
Clover ketting S verguld
Initial muse hanger D verguld
Stones ketting met hanger
Premium armband MKJ8622710
Sadie ketting JF04926710
Premium ketting verguld MKC1729CZ710
Sandy Harmony armband verguld
Pops armband verguld
Ring verguld 12398MW
Ring verguld 12376YP
Constella armband met kristal M
Constella ketting met zirkonia
Ketting van 14 karaat geelgoud 3200YGP
Sorel ketting verguld
Canal ring van 14 karaat geelgoud
Dubbel Hart enkele oorsteker verguld
Nathalie XS armband van zilver
Ketting JUBN06032JWYGT-U
Premium ketting MKJ8659040
Ellis oorringen JF05002710
Premium ketting verguld MKC1843710
Merrit ketting JF04936791
Ketting met hanger JF04845710
Oorringen SKJ1869040
Premium armband met zirkonia MKC1715CZ040
Premium ketting verguld MKC1726CZ710
Oorknopjes met glassteen
Knotted Link ketting verguld

WHAT'S COOKING IN FASHION?
Maak je feestelijke look compleet met stralende accessoires: van kleurrijke edelstenen tot dierlijke details
Ontdek de trends