Blush
Ring van 14 karaat geelgoud met onyx 1219YON
De Bijenkorf biedt een uitgebreid assortiment aan de meest exclusieve en stijlvolle sieraden. Het aanbod varieert van prachtige oorbellen tot luxe trouwringen verrijkt met edelstenen en gouden kettingen. Of kies jij liever voor een armband? Naast damesarmbanden bieden we ook armbanden voor heren.
Ring van 14 karaat geelgoud met onyx 1219YON
Asymmetric oorringen verguld
Signature C ketting met hanger
Open C Hinged bangle
Treasure oorringen verguld
Chain Mini armband van zilver
Ellen armband van zilver
Ellen Mini schakelketting van zilver

Bekijk de selectie
Sadie bangle met glassteen JF04420040
Golden Deco bangle verguld
Geelgouden collier, 0.22 ct diamant, Petite Romance
Oorstekers verguld
Ring van 14 karaat geelgoud met agaat 1266YGA
Katja Klaver armband van zilver
Endless Knot enkele oorknopje van zilver
Ellis ketting met zirkonia JF05017998
Oorknopjes met steen
Dangling oorstekers met hanger
Camille oorstekers verguld
Lido ketting verguld
Panache Kristal broche
Mexi Flower armband verguld
Procida oorringen van zilver
Gouden ring, 0.37 ct diamant, Enchanted
Geelgouden solitair groeibriljant ring, 0.34 ct. 0.34 ct diamant Groeibriljant
Oorringen van 14 karaat geelgoud met zirkonia 7309YZI
Oorhangers van zilver met rutielkwarts
Sparkling Clover ketting S verguld
Halo oorhangers
River choker verguld
Nathalie enkele oorring van zilver
Barbara oorringen verguld
George XS ketting van zilver
Armband JUBB06337JWYGS
Armband met kristal JUBB05214JWYGS
D Logo armband DX1663040
Premium armband MKJ8577040
Sutton set van ketting en oorstekers JF04935SET
Premium oorknopjes verguld MKC1827710
Premium oorringen verguld MKJ8480710
Jewelry armband JF04866710
Ketting met hanger JF04842710
Sadie ketting met hanger JF04856710
Heritage schakelarmband JF04234710
Enkele oorring met hanger DX1333040
Oval Dangling oorringen verguld

WHAT'S COOKING IN FASHION?
Maak je feestelijke look compleet met stralende accessoires: van kleurrijke edelstenen tot dierlijke details
Ontdek de trends