Diesel
Armband DX1714040
De Bijenkorf biedt een uitgebreid assortiment aan de meest exclusieve en stijlvolle sieraden. Het aanbod varieert van prachtige oorbellen tot luxe trouwringen verrijkt met edelstenen en gouden kettingen. Of kies jij liever voor een armband? Naast damesarmbanden bieden we ook armbanden voor heren.
Armband DX1714040
Diesel Font ketting DX1695040
Ellis armband verguld JA7306710
Sofie Sea Glass oorknopjes SKJ1893040
Premium oorstekers MKJ8606040
D Logo ketting DX1662040
Jewelry oorstekers JF04868710
Ketting en oorstekers in set van 2 JF04815SET

Bekijk de adventskalender
Heritage schakelketting JF04521710
Elin oorhangers tweekleurig SKJ1212998
Armband met parelmoer JF02905791
Olivier Blad oorclips
Ambre Kristal armband verguld
16 Stone Tiffany ketting van 18 karaat geelgoud met diamanten 45662
Malachite Knot ketting verguld
Malachite Dreams armband verguld
Oorhangers verguld 78106ZY
Armband verguld 23107ZY
Ketting 34122GR
Oorstekers verguld 78068ZY
Oorringen 78065ZY
Oorringen verguld 7857ZT
Bangle 23071ZT
Ring verguld 12397ZY
Oorringen verguld 78008ZY
Oorringen van zilver 7977ZI
Oorknopjes van 14 karaat geelgoud met zirkonia 7258YZI
Oorknopjes van 14 karaat witgoud met zirkonia 7128WZI
Millenia ketting met kristal
Matrix armband met kristal
Mesmera oorstekers met kristal
Matrix armband met parels
Idyllia bedeltje met kristal
Idyllia armband met kristal
Matrix oorstekers met kristal
Matrix armband met kristal M
Matrix ketting met zirkonia
Matrix set van ketting en oorknopjes met kristal
Meteora bangle verguld L
Mesmera oorstekers met kristal
Steffi armband verguld
Jada schakelarmband verguld

WHAT'S COOKING IN FASHION?
Maak je feestelijke look compleet met stralende accessoires: van kleurrijke edelstenen tot dierlijke details
Ontdek de trends