Diamond Point
Gouden ring, 0.36 ct diamant, Enchanted
De Bijenkorf biedt een uitgebreid assortiment aan de meest exclusieve en stijlvolle sieraden. Het aanbod varieert van prachtige oorbellen tot luxe trouwringen verrijkt met edelstenen en gouden kettingen. Of kies jij liever voor een armband? Naast damesarmbanden bieden we ook armbanden voor heren.
Gouden ring, 0.36 ct diamant, Enchanted
Geelgouden oorsieraden, 0.22 ct diamant, Queen Bee
Markgong Bow ring
Las Ramblas ketting van 14 karaat geelgoud
Initial muse hanger S verguld
Barbara Dual ring van zilver
Tutti Journey armband verguld
Ring verguld 12317ZY

Bekijk de adventskalender
Ring van 14 karaat geelgoud met zirkonia
Geelgouden hanger G, 0.05 ct diamant, Alphabet
Geelgouden oorsieraden, 0.50 ct diamant, Hearts & Arrows
Ring van 14 karaat geelgoud 1272YMQ
Stellenbosch oorstekers van 14 karaat geelgoud
Nurul Mini armband van zilver
Barbara Kompas hanger van zilver
Oorhangers JF04833710
Premium ketting MKJ835600040
Terracotta Trio oorstekers verguld
Brittany Cone XL oorstekers
Teddy schakelarmband met kristal
Ketting A van 14 karaat geelgoud 3155YGO_A
Canal ring van 14 karaat geelgoud
Padlock Chain ketting met hanger
Ben Locket hanger van zilver
Oorstekers JUBE06423JWYGGNT-U
Armband JUBB06341JWYGS
Oorstekers JUBE05517JWYGT-U
Armband met kristal JUBB05141JWYGT-U
Moderne Glits ketting met zirkonia SKJ1923791
Diesel Font ketting DX1747040
Premium armband MKJ8675710
Ellis armband verguld JA7343710
Oval D ketting DX1716040
Premium armband van zilver MKC1842040
Sutton armband JF04959710
Premium ketting van zilver MKC1811040
Premium set van ketting en oorknopjes MKC1839SET
Sadie ketting JF04927040
Premium ring verguld MKC1829710
Premium ketting van zilver MKC1822040
Armband JF04910040
Ketting met hanger JF04849710
Ketting met hanger JF04839710
Ketting met hanger JF04846710
Ketting met hanger JF04838710
Ellis ring JF04791710

WHAT'S COOKING IN FASHION?
Maak je feestelijke look compleet met stralende accessoires: van kleurrijke edelstenen tot dierlijke details
Ontdek de trends