Diamond Point
Witgouden ring Marigold
De Bijenkorf biedt een uitgebreid assortiment aan de meest exclusieve en stijlvolle sieraden. Het aanbod varieert van prachtige oorbellen tot luxe trouwringen verrijkt met edelstenen en gouden kettingen. Of kies jij liever voor een armband? Naast damesarmbanden bieden we ook armbanden voor heren.
Witgouden ring Marigold
Witgouden ring, 0.12 ct diamant, Like a star
Bamarante armband verguld
Oorstekers met logo
Armband van leer met logo
Ring van 14 karaat geelgoud met zirkonia 1259YZI
Oorknopjes van 14 karaat geelgoud met zirkonia 7299YZI
De Vivien oorstekers met kristal

Bekijk de adventskalender
Pavé Heart oorstekers verguld
Ellen oorringen van zilver
Ellen Small oorringen van zilver
Oorringen JUBE06463JWYGT-U
Ketting JUBN06353JWYGT-U
Oorstekers JUBE06275JWYGT-U
Ketting JUBN06090JWYGT-U
Premium armband verguld MKJ8701710
Sutton ketting met zirkonia JF05036998
Premium armband MKJ8682040
Sadie armband JF04929040
Premium ketting verguld MKJ8546931
Ellis armband JF04874998
Jewelry ketting met hanger JF04865710
Agnethe ketting SKJ1745791
Charity Stone Shape Oval oorstekers verguld
Kristal Madelief oorstekers met kristal
Kristal Druppel oorstekers met kristal
Soiree Ovale broche verzilverd
Tiffany HardWear Double Link ketting van 18 karaat geelgoud met diamant 84802
Return to Tiffany™ Mini Heart Tag armband van 18 karaat geelgoud 84382
Oorringen met hanger 78117DB
Oorringen verguld 78105ZY
Oorringen van zilver 78099ZI
Oorhangers verguld 78086ZY
Armband verguld 23119DB
Ring met zirkonia 12442ZY
Oorringen verguld 78051ZY
Oorringen verguld 7789ZY
Armband 23094ZY
Hanger verguld 6821MW
Oorringen van zilver 7960ZI
Oorknopjes van 14 karaat geelgoud 7247YGO
Closed Forever armband van zilver 2926ZI
Ketting van zilver 3830SI

WHAT'S COOKING IN FASHION?
Maak je feestelijke look compleet met stralende accessoires: van kleurrijke edelstenen tot dierlijke details
Ontdek de trends