GUESS
Armband JUBB06383JWYGS
De Bijenkorf biedt een uitgebreid assortiment aan de meest exclusieve en stijlvolle sieraden. Het aanbod varieert van prachtige oorbellen tot luxe trouwringen verrijkt met edelstenen en gouden kettingen. Of kies jij liever voor een armband? Naast damesarmbanden bieden we ook armbanden voor heren.
Armband JUBB06383JWYGS
Armband JUBB06174JWYGS
Oorringen JUBE05383JWYGWHT-U
Premium armband verguld MKJ8699710
Premium oorstekers verguld MKJ8698710
Ellis oorstekers met zirkonia JF05019998
Agnethe Pearl ketting verguld SKJ5024710
Sofie Sea Glass armband SKJ1918710

Bekijk de adventskalender
Premium ketting verguld MKJ8672710
Sutton armband JA7327710
D Logo ring DX1693040
Premium armband MKJ8620710
Ellis armband JF04980040
Ring DX1638040
Sadie oorknopjes JF04832710
Ketting SKJ1866710
Ketting met hanger met parel JF01740791
Swarovksi Grey oorringen verguld
Knotted Linka armband verguld
Kristal Hart oorclips verzilverd
Tiffany HardWear Small Double Link ketting van 18 karaat geelgoud 84799
Blue Double Heart Tag Small ketting van sterling zilver met diamant 76434
Hot Drops ketting verguld
Happy Journey ketting
Hot Drops armband
Oorstekers met kristal JUME06075JWYGT-U
Ketting met hanger 6865DB
Ring met zirkonia 12459ZY
Ring met zirkonia 12446ZY
Ring van zilver 12433ZI
Ring 12413GR
Ring 12402BR
Oorringen met hanger 78030ZY
Ketting van zilver 34110ZY
Ring verguld 12331TQ
Ring van zilver met zirkonia 12044ZI
Ring verguld 1953SY
Ring verguld met zirkonia 1923ZY
Emerald Dome ring met kristal
Una oorstekers verguld
Only armband met kristal
Una bangle met kristal M
Matrix armband met kristal
Gema oorringen verguld

WHAT'S COOKING IN FASHION?
Maak je feestelijke look compleet met stralende accessoires: van kleurrijke edelstenen tot dierlijke details
Ontdek de trends