Ania Haie
Twisted Bar armband S verguld
De Bijenkorf biedt een uitgebreid assortiment aan de meest exclusieve en stijlvolle sieraden. Het aanbod varieert van prachtige oorbellen tot luxe trouwringen verrijkt met edelstenen en gouden kettingen. Of kies jij liever voor een armband? Naast damesarmbanden bieden we ook armbanden voor heren.
Twisted Bar armband S verguld
Station armband S verguld
Logo Padlock ketting met hanger
Ho'Flower oorringen met hanger
Ben hanger verguld
Barbara parelketting XS
Ben XS schakelarmband van zilver met detail van 14 karaat geelgoud
Multi Chain Nathalie schakelarmband van zilver

Bekijk de adventskalender
Esther Small oorringen van zilver
Oorstekers JUBE06470JWYGT-U
Oorstekers JUBE06395JWYGT-U
ketting JUBN06273JWYGT-U
Ketting met kristal JUBN04593JWYGT-U
Premium ketting verguld MKJ8716710
Premium ketting MKJ8716040
Premium armband met oorbellen set van 2 MKJ8713SET
Merrit ketting met parelmoer JF05029791
Sutton ketting met zirkonia JF05021710
Sutton ketting met zirkonia JA7340710
Sutton ketting met zirkonia JA7337710
Harlow ketting JF04992998
Sutton armband JA7324710
Premium set van armband en oorstekers MKC1833SET
Premium ketting verguld MKC1826710
Ketting met hanger JF04848710
Sutton ring JF04423710
Enkele oorring DX1273001
Oorknopjes verguld MKC1035AN791
Ooringen verguld
Ellera Waves Pianura oorringen verguld
Etincelle Kristal oorstekers verguld
Kristal Spin broche verzilverd
Diamonds by the Yard Single ketting van 18 karaat geelgoud met diamant 18853
Ketting met zirkonia 34147ZY
Ketting met zirkonia 34143ZY
Ketting met hanger 34141ZY
Ring van zilver 12450ZI
Ring met zirkonia 12414CY
Oorstekers van zilver 78077ZI
Oorringen 78050ZY

WHAT'S COOKING IN FASHION?
Maak je feestelijke look compleet met stralende accessoires: van kleurrijke edelstenen tot dierlijke details
Ontdek de trends