Babs The Label
Shoreline ketting verguld
De Bijenkorf biedt een uitgebreid assortiment aan de meest exclusieve en stijlvolle sieraden. Het aanbod varieert van prachtige oorbellen tot luxe trouwringen verrijkt met edelstenen en gouden kettingen. Of kies jij liever voor een armband? Naast damesarmbanden bieden we ook armbanden voor heren.
Shoreline ketting verguld
Berry ring verguld
Amour Medium oorringen MO211
Bugging You Stud
Ben hanger verguld
George XS schakelketting van zilver
Ketting JUBN06245JWYGT-U
Oorringen JUBE06249JWYGT-U

Bekijk de adventskalender
Ketting met kristal JUBN04593JWYGT-U
Jewelry ketting JF05004710
Jewelry ketting JA7329710
Diesel Font ketting DX1694040
Heritage armband JA7322710
Sutton ketting JF04893710
Enkele oorring DX1345040
Enkele oorring DX1273001
Cannonball XL armband verguld
Kristal Peer oorhangers verguld
Galaxie Parel Cascade oorstekers verguld
Diamonds by the Yard Single ketting van 18 karaat roségoud met diamant 62804
Oorstekers met kristal JUME06076JWYGT-U
Oorstekers van zilver 78107ZY
Oorringen verguld 78084ZY
Oorringen van zilver 78084ZI
Ketting met hanger 34139YP
Bangle met zirkonia 23106ZY
Bangle verguld 23099ZY
Oorringen verguld 78049ZY
Bangle 23095SI
Oorstekers 78069ZI
Oorringen verguld 78035ZY
Oorringen verguld 78024ZY
Bangle 23085ZY
Armband verguld 23081ZY
Oorstekers verguld 78014ZY
Hanger verguld 6836DB
Armband verguld 23066ZY
Armband van zilver 23044ZI

WHAT'S COOKING IN FASHION?
Maak je feestelijke look compleet met stralende accessoires: van kleurrijke edelstenen tot dierlijke details
Ontdek de trends