Blush
Bedels van 14 karaat geelgoud 9091YBQ
De Bijenkorf biedt een uitgebreid assortiment aan de meest exclusieve en stijlvolle sieraden. Het aanbod varieert van prachtige oorbellen tot luxe trouwringen verrijkt met edelstenen en gouden kettingen. Of kies jij liever voor een armband? Naast damesarmbanden bieden we ook armbanden voor heren.
Bedels van 14 karaat geelgoud 9091YBQ
George ring van zilver
Barbara Link oorstekers van zilver
Armband JUBB06469JWRHS
Oorringen JUBE06431JWYGT-U
Ketting JUBN06419JWYGPKT-U
Oorringen JUBE06399JWYGT-U
Oorstekers JUBE06357JWYGT-U

Bekijk de adventskalender
Oorstekers JUBE06289JWYGT-U
Ketting JUBN06129JWYGT-U
Oorknopjes JUBE06132JWYGT-U
Armband JUBB06091JWYGS
Agnethe Pearl armband SKJ5027710
Moderne Glitz ketting verguld SKJ5019710
Premium oorstekers verguld MKJ8626710
Premium oorringen MKJ8603040
Sutton ketting JF04962710
Premium oorknopjes van zilver MKC1827040
Steel enkele oorring met logo DX1419931
16 Stone oorringen van 18 karaat geel- en witgoud met diamant 82383
Armband van zilver 23105PW
Oorringen met parel 78091YP
Ketting met hanger 34138YP
Armband van zilver 23104PW
Bangle verguld 23100TZ
Ring verguld 1923YZ
Oorringen van zilver 78075ZI
Oorknopjes 78057ZY
Ketting verguld 34118ZY
Armband 23096ZY
Oorringen 78066SI
Bangle 2889ZI
Oorringen verguld 78012ZT
Ketting verguld 34083SY
Ketting met hanger 34055ZY
Ring van zilver 12317ZI
Bangle verguld 2874ZY
Oorknopjes van 14 karaat geelgoud 7245YGO
Ketting van zilver 3771SI

WHAT'S COOKING IN FASHION?
Maak je feestelijke look compleet met stralende accessoires: van kleurrijke edelstenen tot dierlijke details
Ontdek de trends