Michael Kors
Premium armband MKJ8673040
De Bijenkorf biedt een uitgebreid assortiment aan de meest exclusieve en stijlvolle sieraden. Het aanbod varieert van prachtige oorbellen tot luxe trouwringen verrijkt met edelstenen en gouden kettingen. Of kies jij liever voor een armband? Naast damesarmbanden bieden we ook armbanden voor heren.
Premium armband MKJ8673040
Raquel ketting JF04996710
Jewelry armband JA7330300
Ketting DX1727040
Premium choker MKJ8625040
D Logo armband DX1690040

Bekijk de adventskalender
Oval D enkele oorring met logo DX1601040
Sterling ketting van zilver JFS00632040
Heritage bedelarmband met parelmoer en agaat JA7210710
Steel enkele oorring met logo DX1418931
Armband met kralen JA6922710
Goccia Pianura oorstekers verguld
Bovalino oorringen verguld
Tiffany HardWear Medium wikkelarmband van sterling zilver met parels 57569
Tiffany HardWear Large Double Link van 18 karaat geelgoud met pavƩ diamant 55091
Small wikkelarmband van sterling zilver met zoetwaterparel en diamant 29578
Oorstekers verguld 78113ZY
Oorringen met zirkonia 78110ZY
Oorstekers met zirkonia 78104ZY
Oorstekers verguld 78098ZY
Oorringen met hanger 78094YP
Oorstekers verguld 78089ZY
Oorringen van zilver 78046ZI
Ketting met zirkonia 34148ZY
Ketting met hanger 34145ZY
Ketting met zirkonia 34140ZY
Bangle 23116DB
Armband met zirkonia 23102ZY
Ring verguld 12454ZY
Ring verguld 12451ZY

WHAT'S COOKING IN FASHION?
Maak je feestelijke look compleet met stralende accessoires: van kleurrijke edelstenen tot dierlijke details
Ontdek de trends