GUESS
Oorringen JUBE05343JWYGT-U
De Bijenkorf biedt een uitgebreid assortiment aan de meest exclusieve en stijlvolle sieraden. Het aanbod varieert van prachtige oorbellen tot luxe trouwringen verrijkt met edelstenen en gouden kettingen. Of kies jij liever voor een armband? Naast damesarmbanden bieden we ook armbanden voor heren.
Oorringen JUBE05343JWYGT-U
Premium armband en oorstekers set van 2 MKJ8714SET
Moderne Glitz oorringen verguld SKJ5023710
Premium armband MKJ8673040
Raquel ketting JF04996710
Harlow ketting JF04993998

Bekijk de adventskalender
Diesel Font ketting DX1735040
D Logo armband DX1690040
Sterling ketting van zilver JFS00632040
Heritage bedelarmband met parelmoer en agaat JA7210710
Steel enkele oorring met logo DX1418931
Armband met kralen JA6922710
Suzanne ketting met kristal
Caro armband verguld
Tiffany HardWear Medium wikkelarmband van sterling zilver met parels 57569
Tiffany HardWear Large Double Link van 18 karaat geelgoud met pavé diamant 55091
Oorstekers JUME06075JWSTT-U
Armband met zirkonia 23111ZY
Oorstekers met zirkonia 78104ZY
Oorstekers verguld 78098ZY
Oorstekers verguld 78096YP
Oorringen met hanger 78094YP

WHAT'S COOKING IN FASHION?
Maak je feestelijke look compleet met stralende accessoires: van kleurrijke edelstenen tot dierlijke details
Ontdek de trends