GUESS
Bangle JUBB06401JWRHS
De Bijenkorf biedt een uitgebreid assortiment aan de meest exclusieve en stijlvolle sieraden. Het aanbod varieert van prachtige oorbellen tot luxe trouwringen verrijkt met edelstenen en gouden kettingen. Of kies jij liever voor een armband? Naast damesarmbanden bieden we ook armbanden voor heren.
Bangle JUBB06401JWRHS
Oorstekers JUBE06384JWRHT-U
Oorhangers met kristal JUBE06349JWYGPKT-U
Ketting JUBN06340JWRHT-U
Armband JUBB06337JWRHS
Armband JUBB06064JWYGS
Armband JUBB06124JWYGS
Enkele oorring met hanger JUME05006JWYGT-U

Bekijk de adventskalender
Moderne Glitz armband SKJ5021710
Raquel armband JF04998710
Raquel ketting JF04997710
Ketting DX1727040
Diesel Font enkele oorring DX1639040
Oval D enkele oorring met logo DX1601040
Bangle met zirkonia JF04863040
Kristal Creool oorstekers verguld
Tiffany HardWear Small Double Link ketting van 18 karaat roségoud 84798
Small wikkelarmband van sterling zilver met zoetwaterparel en diamant 29578

WHAT'S COOKING IN FASHION?
Maak je feestelijke look compleet met stralende accessoires: van kleurrijke edelstenen tot dierlijke details
Ontdek de trends