Diamond Point
Witgouden hanger Y, 0.03 ct diamant, Alphabet
De Bijenkorf biedt een uitgebreid assortiment aan de meest exclusieve en stijlvolle sieraden. Het aanbod varieert van prachtige oorbellen tot luxe trouwringen verrijkt met edelstenen en gouden kettingen. Of kies jij liever voor een armband? Naast damesarmbanden bieden we ook armbanden voor heren.
Witgouden hanger Y, 0.03 ct diamant, Alphabet
Witgouden hanger J, 0.04 ct diamant, Alphabet
Witgouden hanger F, 0.04 ct diamant, Alphabet
Geelgouden hanger Y, 0.03 ct diamant, Alphabet
Armband van 14 karaat geelgoud 2226YRM
Formation ketting met hanger
Molen oorringen met hanger
De Lila oorringen verguld

Bekijk de adventskalender
Katja Klaver oorringen van zilver
Ben Slang hanger van zilver
Ben XS ring van zilver
Edwin/Ben Small schakelarmband van zilver
The Batul Mini schakelarmband van zilver
Ketting JUBN06461JWYGT-U
Oorringen JUBE06434JWRHT-U
Oorringen JUBE06431JWRHT-U
Oorringen JUBE06430JWRHT-U
Oorringen JUBE06425JWRHT-U
Oorringen JUBE06402JWRHT-U
Ketting met hanger JUBN06393JWYGT-U
Armband JUBB06390JWRHS
Armband JUBB06388JWRHS
Armband JUBB06358JWYGS
Oorringen JUBE06342JWYGT-U
Armband JUBB06274JWYGS
Armband JUBB06029JWYGMCS
Armband JUBB06246JWYGS
Oorringen JUBE06204JWYGT-U
Oorstekers JUBE06011JWYGT-U
Oorstekers JUBE06173JWYGT-U
Armband met kristal JUBN05056JWYGT-U
Agnethe Pearl oorstekers SKJ5025710
Moderne Ikon armband SKJ1912710
Premium oorstekers MKJ8677040
Premium oorknopjes MKJ8661040
Premium armband MKJ8650040
Jewelry armband JF05005710
Harlow armband JF04995998
Diesel Font ketting DX1734040
Armband DX1726040
Oval enkele oorring DDX1718040
Premium oorringen verguld MKJ8630710
Premium armband MKJ8590040

WHAT'S COOKING IN FASHION?
Maak je feestelijke look compleet met stralende accessoires: van kleurrijke edelstenen tot dierlijke details
Ontdek de trends