Moliane
Lamia armband verguld
De Bijenkorf biedt een uitgebreid assortiment aan de meest exclusieve en stijlvolle sieraden. Het aanbod varieert van prachtige oorbellen tot luxe trouwringen verrijkt met edelstenen en gouden kettingen. Of kies jij liever voor een armband? Naast damesarmbanden bieden we ook armbanden voor heren.
Lamia armband verguld
Geelgouden collier Timeless Treasures (50 cm)
Geelgouden ring, 0.42 ct groene saffier, Eden
Witgouden ring, 0.42 ct diamant, Enchanted
Witgouden ring, 0.65 ct blauwe saffier, Eden
Geelgouden ring, 1.10 ct groene saffier, Eden
Witgouden hanger, 0.66 ct roze saffier, Eden
Geelgouden ring, 0.20 ct diamant, Starlight

Bekijk de adventskalender
Geelgouden ring, 0.20 ct diamant, Starlight
Geelgouden ring, 0.20 ct diamant, Starlight
Witgouden oorsieraden, 0.69 ct blauwe saffier, Eden
Witgouden ring, 1.19 ct roze saffier, Eden
Geelgouden ring, 0.20 ct diamant, Starlight
Geelgouden ring, 0.22 ct diamant, Starlight
Witgouden ring, 1.19 ct blauwe saffier, Eden
Witgouden ring, 0.65 ct roze saffier, Eden
Geelgouden ring, 0.22 ct diamant, Starlight
Geelgouden oorsieraden, 0.80 ct groene saffier, Eden
Witgouden ring, 0.31 ct diamant, Enchanted
Geelgouden ring, 0.79 ct groene saffier, Eden
Witgouden collier, 0.42 ct diamant, Enchanted
Geelgouden hanger, 0.71 ct groene saffier, Eden
Witgouden oorsieraden, 0.53 ct diamant, Enchanted
Witgouden oorsieraden, 0.70 ct roze saffier, Eden
Ring met kristal
Geelgouden hanger, 0.75 ct oranje saffier ( bew, Eden
Geelgouden ring, 1.23 ct blauwe saffier, Eden
Geelgouden hanger, 0.73 ct gele saffier, Eden
Witgouden collier, 0.30 ct diamant, Enchanted
Constella ring met kristal
Geelgouden ring, 0.72 ct gele saffier, Eden
Sutton ketting met zirkonia JF05010710
Pear ring met kristal
Geelgouden oorsieraden, 0.77 ct oranje saffier ( bew, Eden
Witgouden ring, 1.19 ct groene saffier, Eden
Geelgouden ring, 0.88 ct oranje saffier ( bew, Eden
Witgouden hanger, 0.25 ct diamant, Hearts & Arrows
Moderne Glits oorknopjes met zirkonia SKJ1924791
Premium oostekers verguld MKJ8720710
Premium oorstekers MKJ8720040
Premium armband verguld MKJ8715710
Premium oorknopjes verguld MKJ8705710
Premium oorknopjes verguld MKJ8703791
Premium oorstekers MKJ8703710
Premium oorstekers MKJ8703040
Premium ketting verguld MKJ8702791
Premium ketting verguld MKJ8702710

WHAT'S COOKING IN FASHION?
Maak je feestelijke look compleet met stralende accessoires: van kleurrijke edelstenen tot dierlijke details
Ontdek de trends